Home icon Strona główna»Praktyki i staże
PDF Drukuj Email


Współpraca z firmami

Nasza uczelnia starając się maksymalnie wzbogacić wartość swojej oferty, podejmuje współpracę z firmami z branży lotniczej. Zdając sobie sprawę jak ważnym aspektem przyszłej pracy na rynku przewozów lotniczych jest praktyka, dołożyliśmy wszelkich starań w zorganizowanie profesjonalnego systemu praktyk studenckich i staży.  Na mocy podpisanych umów ambasadorem kierunku została największa linia lotnicza w Europie ? niemiecka Lufthansa.  Jeżeli praktyka, to dlaczego nie u najlepszych?

Nasza uczelnia uruchomiła niedawno portal dedykowany dla studentów specjalności Aviation Management, którego założeniem jest rozbudowa programu staży i praktyk. Portal karier lotniczych to miejsce spotkań naszych studentów z firmami działającymi na rynku przewozów lotniczych. Za jego pomocą firmy wybierają najbardziej odpowiednich kandydatów do odbycia praktyk i staży w swoich przedstawicielstwach.

Za pomocą portalu tylko w tym roku pomogliśmy znaleźć praktyki ponad 30 studentom.

Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane pozyskaniem ambitnych i świetnie rokujących studentów, którzy w przyszłości mają tworzyć obraz lotnictwa w Polsce i w Europie. Żeby dowiedzieć się więcej zapraszamy do odwiedzenia strony:

www.karieralotnicza.pl

 

Pracodawcy, którzy zgodzili się na przyjęcie naszych studentów:

- Deutshe Lufthansa AG

- Międzynarodowe Lotnisko Frankfurt Hahn

- Qatar Airways

- PLL LOT

- Port Lotniczy Rzeszów- Jasionka

- Port Lotniczy Kraków - Balice

- Pratt&Whitney Rzeszów S.A.

- MTU Aero Engines Polska

- Aviation Intelligence

- Menzies Aviation plc

- TUV Nord Polska S.A.