Aktualności lotnicze
Turkish Airlines: regionalne odrzutowce elementem strategii ekspansji PDF Drukuj Email

Tureckie linie lotnicze Turkish Airlines rozpatrują wykorzystanie regionalnych samolotów odrzutowych w swojej strategii ekspansji. Regionalne samoloty umożliwią otwarcie wrażliwych cenowo połączeń do mniejszych portów w Europie Wschodniej z większą częstotliwością.

Więcej…
 
Katastrofa samolotu w Nigerii PDF Drukuj Email

Samolot linii Dana Air rozbił się o dwupiętrowy budynek mieszkalny w Lagosie (Nigeria). Według nieoficjalnych informacji zginęło co najmniej 147 osób. 

Więcej…
 
Lot rozpoczął połączenia do Pekinu PDF Drukuj Email

Kilka dnie temu Polskie Linie Lotnicze LOT uroczyście uruchomiły nowe połączenie z Warszawy do Pekinu. Rejs inauguracyjny wystartował 29.05 ?po godzinie 16:10 z lotniska Chopina i potrwa 9 godzin. Honorowymi pasażerami rejsu są Pierwsza Dama Anna Komorowska oraz członkowie Misji Gospodarczej z wicepremierem Waldemarem Pawlakiem na czele. 

Więcej…
 
Turkish Airlines wśród potencjalnych inwestorów PDF Drukuj Email

Minister Skarbu Państwa Mikołaj Budzanowski powiedział w środę, że Turkish Airlines jest jednym z potencjalnych inwestorów, z którymi prowadzone są rozmowy w sprawie ewentualnej sprzedaży Polskich Linii Lotniczych LOT.

Więcej…
 
Kontrola NIK na lotniskach, na Jasionce najbezpieczniej PDF Drukuj Email

 

Najwyższa Izba Kontroli sprawdziła bezpieczeństwo na polskich lotniskach. Poznań i Bydgoszcz otrzymały ocenę negatywną, Gdańsk, Katowice, Kraków, Szczecin, Warszawa i Wrocław, mimo stwierdzonych nieprawidłowości, zostały ocenione pozytywnie. Najmniej zastrzeżeń było do władz lotniska w Rzeszowie. O sprawie pisze Gazeta Wyborcza.

Więcej…
 


Strona 1 z 3